Moka Italia

Since 1999 a love story inspired by a good cup of coffee…….  

………to nasze przewodnie hasło, dzięki któremu sprzedajemy 50 milionów filiżanek kawy we Włoszech.

Moka Italia to typowa marka Made in Italy, symbol wysokiej jakości kawy, których produkcja odbywała się bez użycia syntetycznych roztworów, a  oparta jedynie  na połączeniu tradycyjnych procesów produkcji  z wykorzystaniu maszyny o niskim wpływie na środowisko

Moka Italia jest zastrzeżonym znakiem towarowy Gricaf S.R.L., młodej i dynamicznej firmy, która skupia  dziesiątki specjalistów z branży palenia kawy. Dzięki temu przy produkcji kawy stosowane  są  tradycyjne  sposoby wypalania kawy oraz unikatowe receptury poszczególnych mieszanek kaw.

Do najważniejszych marek należą: Moka Italia, Caffè El Salvador i Tuo Caffè.

Największa część produkcji i dystrybucji skupia się na dostawie profesjonalnych i najlepszych jakościowo produktów dla restauracji, barów, hoteli oraz biur. Obecnie na Polskim rynku Moka Italia rozpoczęła również dystrybuuję swoich produktów do sklepów detalicznych.

Moka Italia jest znana  nie tylko we Włoszech, ale również w  pozostałych krajach Unii Europejskiej, Rosji, Chinach, krajach Afrykańskich  czy Ameryce  Północnej.

Od 2019 roku Moka Italia posiada certyfikat FAIRTRADE.

Gwarantuje producentom rolnym i pracownikom w krajach rozwijających się możliwość liczenia na bardziej stabilny dochód, warunki handlowe oraz godziwe wynagrodzenie dla pracowników.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl